Trieda 1. mája-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

Vyriešený
meno
Ni Ka 13. septembra 2019

Dobrý deň chcem sa opýtať ci budu kompetentny robit nieco s bezdomovcami, pri diskonte na mieri. Všade je bordel, špina, špaky a hlavne smrad. Je to tu na dennom poriadku kazdy den party 😠 ďakujem

13. september 2019

Martin Sykora

Na problemy pri diskonte ci v nedalekom parku pri zdrav.stredisku poukazovali obcania pred rokmi na tomto portali no vidim ze ziadna zmena.mam pocit ze v spisskej sa pije uz vsade podla poslednych prispevkov...v centre...na tarci...
13. september 2019

Ni Ka

Viem o tom ze uz viac krat žiadali kompetentnych o zmenu ale zatiaľ sa nič nezmenilo a myslim si ze uz ani nezmeni.
16. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, bezdomovci sú celospoločenský problém. Hliadky mestskej polície každý deň riešia problémy s bezdomovcami. Legislatíva neumožňuje zbaviť sa bezdomovcov legálnym spôsobom. Hliadka ich z jedného miesta vykáže a oni sa presunú niekde inde a to sa opakuje stále dookola. Je zaujímavé, že ľudia bez akéhokoľvek príjmu si dokážu každý deň zadovážiť alkohol (nie je to aj problém ľudí, ktorí im na ten alkohol prispievajú?). Čo sa týka neporiadku, ak sú ešte schopní tak na príkaz hliadky ho upracú, ale pozrite sa okolo seba, napr. koľko fajčiarov odhodí ohorok do koša?, koľko detí a aj dospelých odhodí obal z potravín do koša?. Na jednej strane chce spoločnosť bojovať z alkoholizmom a na druhej strane rušíme záchytky, s liečbou alkoholizmu musí alkoholik súhlasiť a pod.

Andrej Boroň
zástupca náčelníka MsP
16. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Predmetná lokalita sa pravidelne upratuje.


S pozdravom

Tomáš Hamráček
vedúci oddelenia komunálneho servisu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania