Štúrovo nábrežie-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

Vyriešený
meno
Ni Ka 17. septembra 2019

Dobrý deň pri milk agru na sidlisku Mier, je zlomený konár už asi týždeň keď nie viac. To VPP nevie odpratat, asi nie keď každý den popijaju s bezdomovcami pri diskonte.

27. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme za upozornenie. Konár bol dňa 16.9.2019 odstránený.

S pozdravom

Tomáš Hamráček
vedúci oddelenia komunálneho servisu
Mestský úrad Spišská Nová Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania