Stará cesta-cesta-rozkopaná

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

V riešení
meno
Juraj 09. októbra 2019

Dobry den, chcel by som Vas upozornit na neukoncene prace a vytlk, pri ktorych doslo k odstraneniu asfaltu na nasej ulici. Zneprijemnuje nam to byvanie / parkovanie uz od jari tohto roku. Dakujem

10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Predmetné rozkopávky boli zrealizované ako poruchy v správe PVPS a.s.. Spoločnosť bola upozornená na potrebu spätnej úpravy s asfaltovaním.

Ing. Milan Mucha
Oddelenie výstavby a dopravy, ŠFRB
Mestský úrad Spišská Nová Ves
Štefánikovo námestie 1
052 75 Spišská Nová Ves
---------------------------------------------------
tel.: 053/4152332
mobil: 0917 127 750
email.: milan.mucha@mestosnv.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania