Za Hornádom-schody-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

V riešení
meno
Jozef 01. novembra 2019

Uvažuje mesto o výstavbe nových moderných schodov na druhé najväčšie sídlisko ? Tie z kociek sa stále rozpadávajú, dva roky neopravované a nevhodné na chodenie, hlavne pre ženy, deti a starých ľudí. Každý nadáva a kto môže tak sa im vyhne. Bolo by dobré popri cestách a parkoviskách postarať sa aj o chodcov. Denne tu prejde množstvo ľudí. Ďakujem.

06. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dané schodisko bolo na poslednom zasadnutí Mestského výboru č. 2 zaradené do hlavných úloh daného výboru. Súčasné technické prevedenie schodiska je finančne náročné na jeho údržbu, preto oddelenie výstavby a dopravy MsÚ pracuje na príprave projektu pre rekonštrukciu daného schodiska a celkovú zmenu jeho technického vzhľadu.

S pozdravom


Ing. Milan Mucha
vedúci oddelenia výstavby a dopravy, ŠFRB
Mestský úrad Spišská Nová Ves
Štefánikovo námestie 1
052 75 Spišská Nová Ves
---------------------------------------------------
tel.: 053/4152332
mobil: 0917 127 750
email.: milan.mucha@mestosnv.sk
06. november 2019

Jozef

Ďakujem za odpoveď a plne súhlasím s tým , že opravovať schodisko v súčasnom stave nemá význam a je treba uvažovať po toľkých rokoch konečne nad niečim novým, som rád , že sa mesto začalo zaoberať aj týmto problémom, ktorý trápi veľa ľudí a držím Vám palce.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania