Za Hornádom-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

Vyriešený
meno
Jozef Kováč 19. februára 2020

Dobrý deň už viac ako pol roka stojí bez stk a em kontroly BMW na parkovisku pri bytovke na ulici Za Hornádom 2 . Zaberá miesto a nikto s tým nič nerobí. Bolo by vhodné aby majiteľ odstránil dané vozidlo. Za odpoveď a skoré vyrozumenie majiteľa ďakujem. Jozef obyvateľ bytovky.

21. február 2020

Odpoveď samosprávy

Hliadka zistila majiteľku vozidla a vyzvala ju, aby vozidlo z verejného priestranstva odstránila do 26. 02. 2020.

Andrej Boroň, zástupca náčelníka MsP
28. február 2020

Odpoveď samosprávy

Vozidlo je z uvedeného miesta odstránené.

Andrej Boroň, zástupca náčelníka MsP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania