Štúrovo nábrežie-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

V riešení

tretí zo štyroch vrakov, ktoré zaberá parkovacie miesto, neplatná STK a EK 2019

21. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Hliadka MsP v SNV vyzvala majiteľa OMV Opel Ev.č. SN 837 DG, aby odstránil vozidlo z parkoviska nakoľko vykazuje známky vraku. Majiteľ sa vyjadril, že do 10-tich dní vozidlo odstráni. Priestupok je v riešení a uložený pod IC8222020.

Ing. Marcel Garčár, náčelník MsP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania