Konrádova-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

V riešení

Značka prechod pre chodcov zlomená

30. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
požiadavka bola zadaná spoložnosti Mepos, ktorá sa nám stará o údržbu značenia.

S pozdravom

Ing. Milan Mucha
vedúci oddelenia výstavby a dopravy, ŠFRB
Mestský úrad Spišská Nová Ves
Štefánikovo námestie 1
052 75 Spišská Nová Ves
---------------------------------------------------
tel.: 053/4152332
mobil: 0917 127 750
email.: milan.mucha@mestosnv.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania