Starosaská-poškodený chodník po páde mosta

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

V riešení
meno
Filip 05. augusta 2020

Spadol most rovno do Hornádu. Chodník je ťažko poškodený.

PS: Dávam to sem preto, aby sa vedelo. Lebo niekedy mám pocit, že volení predstavitelia a úradníci mesta nevidia okolie, v ktorom žijeme ;)

11. august 2020

Vladimír

Našich volených predstaviteľov zaujíma rekonštrukcia atletického, fotbalového, hokejového štadiona a cyklistické chodníky. Že padajú mosty a občania chodia po rozbitých chodníkoch, rozbitých cestách a na hlavu im padá omietka z fasády domov nie je až tak dôležité pre život v tomto meste.
17. august 2020

Odpoveď samosprávy

K 10. 8. boli vykonané prekládky optických sietí, vypracovaný a schválený technologický postup likvidácie lávky súdnym znalcom. Od zajtrajšieho dňa sa začína s demontážou predmetnej lávky a Súbežne je už pripravený projekt pre zmenu dopravy s presmerovaním chodcov o ktorom budete informovaní prostredníctvom médií a internetu.

S pozdravom

Ing. Milan Mucha
vedúci oddelenia výstavby a dopravy, ŠFRB
Mestský úrad Spišská Nová Ves
Štefánikovo námestie 1
052 75 Spišská Nová Ves
---------------------------------------------------
tel.: 053/4152332
mobil: 0917 127 750
email.: milan.mucha@mestosnv.sk
20. august 2020

Filip

Ne ne ne, preboha, len ziadna zmena dopravy a presmerovanie chodcov. :D
Podla toho co som pocul, chcete ubrat jeden pruh na vedlajsom moste a urobit z neho docasny chodnik pre chodcov. To zas budeme buzerovat X motoristov, koli Y chodcov, ktori maju 50m dalej lavku? Pritom dobre viete, ze X je ovela ovela viac ako Y? CI neviete? Alebo chodci maju nejaku vyssiu prioritu aj ked je ich menej?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania