Letecká-chodník-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

V riešení

Dobry den.chcela by som na uvod poblahozelat tomu kto vymyslel dat asfaltovu drvinu na chodnik do kopca pritom dalej je krasny asfalt na rovine.chodnik sa prerabal v 2018.no stacila jedna silna burka a prevaznu vacsinu drviny zmylo dole kopcom.su tomu uz dva roky a chodnik vyzera stale rovnako akoby nebol ani prerabany.chcem sa opytat ci bude v plane oprava chodnika alebo dalsich 10rokov bude vyzerat takto?dakujem

17. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v súčasnosti nebol daný úsek naplánovaný pre realizáciu nového asfaltového chodníka. Určite je potrebné danú požiadavku nasmerovať na príslušný mestský výbor č. 6, aby požiadavka bola zaradená do úloh pre rok 2021 kvôli tvorbe rozpočtu.

S pozdravom

Ing. Milan Mucha
vedúci oddelenia výstavby a dopravy, ŠFRB
Mestský úrad Spišská Nová Ves
Štefánikovo námestie 1
052 75 Spišská Nová Ves
---------------------------------------------------
tel.: 053/4152332
mobil: 0917 127 750
email.: milan.mucha@mestosnv.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania