Koceľova ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Koceľova-stavby a budovy-neohlásené stavebné úpravy

Mesto - Sever a Telep - Koceľova
31. júla 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
Máj 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Koceľova-preplnene smetne nadoby

Mesto - Sever a Telep - Koceľova
17. mája 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Koceľova-osvetlenie-nefunkčné

Mesto - Sever a Telep - Koceľova
17. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Koceľova-krík-neostrihaný

Mesto - Sever a Telep - Koceľova
01. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
November 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Zdevastovaný chodník a výtlky na Koceľovej ulici

Mesto - Sever a Telep - Koceľova
22. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Detské ihrisko

Mesto - Sever a Telep - Koceľova
03. októbra 2018 Komentáre5 Hodnotenie0
August 2018
Uzavretý
 
meno užívateľa

Nadmerný hluk a problém s parkovaním

Mesto - Sever a Telep - Koceľova
27. augusta 2018 Komentáre1 Hodnotenie0