Fraňa Kráľa ulica

Uzavretý
 
meno užívateľa

Fraňa Kráľa-reklama-nevhodne umiestnená (na chodníku a pod.)

Mesto Východ a Mesto Juh - Fraňa Kráľa
12. decembra 2018 Komentáre6 Hodnotenie0
Máj 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Znečistené a zdraviu nebezpečné pieskovisko

Mesto Východ a Mesto Juh - Fraňa Kráľa
24. mája 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Veľmi zlý stav ciest a parkoviska na ul. Fraňa Kráľa

Mesto Východ a Mesto Juh - Fraňa Kráľa
19. februára 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
November 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Osvetlenie ulice - Fraňa Kráľa

Mesto Východ a Mesto Juh - Fraňa Kráľa
12. novembra 2014 Komentáre2 Hodnotenie0
Júl 2013
Neriešený
 
meno užívateľa

Odvoz odpadu

Mesto Východ a Mesto Juh - Fraňa Kráľa
27. júla 2013 Komentáre3 Hodnotenie0