Nepozorné kosenie trávnikov na sídlisku

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

Vyriešený
meno
Slavo 15. júna 2014

Pri kosení trávnikov na sídlisku sú kosci neopatrní a kosia aj to čo nemajú. V piatok 13.6. na trávniku pred panelákom odkosili novovysadené kríky cesmíny. Kríky boli označené kolíkmi, štítkami a tráva okolo nich bola odstránená, takže boli dostatočne viditeľné. Bohužiaľ to nie je prvý prípad a stalo sa to aj v minulých rokoch. Taktiež na pokosených trávnikoch ostal cez víkend odpad, ktorý sa kosbou odkryl.
Poprosíme o lepšie zaškolenie pracovníkov a nápravu.

19. jún 2014

Odpoveď samosprávy

Správca zelene Ekos - Ing.Gbur 0905 302 063, je informovaný o Vašom podnete, kontaktujte ho telefonicky. V prípade škody Vám nahradí rastlinný materiál.

Ing. Miroslav Pristáš, Mestský úrad v Starej Ľubovni, žp
11. júl 2014

Julka

Ing. Gbur bude určite rád keď mu budú ľudia volať :D. Alebo budú ľudia radi, ak ich nepošle do teplých krajín.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania