Mláka na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

Vyriešený
meno
Juraj 22. júla 2014

Takto to vyzerá na hlavnom chodníku od stanice do centra mesta. Je to výsledok po "oprave" chodníka, vysoký obrubník a voda nemá kam odtekať...

24. júl 2014

janošiak

Možno by stačilo v najhlbšom mieste mláky vyrezať drážku v obrubníku na odtok vody.
28. júl 2014

Ľubomír

Dňa 23.jula bol narezaný obrubník, čím by tento problém mal byť vyriešený. Ing. Ľubomír Krett, riaditeľ VPS
28. júl 2014

Odpoveď samosprávy

Dňa 23.jula bol narezaný obrubník, čím by tento problém mal byť vyriešený.

Ing. Ľubomír Krett, riaditeľ VPS
07. september 2015

Juraj

Drážky v obrubníku upchaté, voda opäť stojí na chodníku, ľudia musia obchádzať po ceste kde riskujú, že ich zrazí auto... Navrhované riešenie: poriadne nadrezať drážky do obrubníku.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania