Továrenská-výkopové práce

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

Vyriešený
meno
M 16. mája 2021

Chcel by som sa spytat co sa kope cez sukromne, mestke a statne (popod zeleznicu) pozemky od cesty do Panasonicu smerom k rybniku.

03. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
[email protected]
04. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, jedná sa o nepovolenú stavbu majiteľa parciel 4277/2, 4600. Na mieste bude vykonaný budúci týždeň štátny stavebný dohľad.
Kto? Mesto Stará Ľubovňa
Kedy? Jún 2021

Ing.Aleš Solár, prednosta MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.