Znečistené chodníky pri Kostole sv. Petra a Pavla na Mierovej ul

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

Vyriešený
meno
Jana 18. augusta 2015

Prosím o zabezpečenia vyčistenia chodníkov na zač. Mierovej ul. pri Kostole sv. Petra a Pavla. Na chodníkoch sú napadané višne zo stromov, lepia sa na topánky a nosia sa na topánkach do kostola aj do blokov.
Možno by sa to dalo cez VPP - pri Družbe sú ráno rozdeľovaní do skupín na jednotlivé stanovištia

26. august 2015

Krett

Vyčistené 26.8 o 8:15 hod
26. august 2015

Krett

Vyčistené 26.8
26. august 2015

Jana

Ďakujem pekne za realizáciu podnetu, tieto ťažkosti sú každý rok po odkvitnutí višní v tejto časti, tak by bolo dobré pamätať na to aj do budúcna.

Prajem pekný deň všetkým, ktorí sa podieľajú na skrášlení toho nášho dňa :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania