Zbytočné značenie

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

Vyriešený

Chcel by som nahlasit zbytocne dvojite znacenie priechodu pre chodcov. Myslim ze jedna znacka by tam kludne stacila. Preco su tam dve ?

20. október 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň a ďakujeme za podnet. Tieto značky sú v kompetencii Správy a údržby ciest, keďže sa jedná o cestu III.triedy. Vyzveme ich listom ako aj telefonicky, nech sa k tejto záležitosti vyjadria a následne Vás budeme informovať. Rozmýšľam, či tá druhá značka nehovorí o ďalšom prechode, ktorý je nižšie pri G - ku. Ďakujem za strpenie.

Ing.Aleš Solár, prednosta MsÚ
21. október 2015

Odpoveď samosprávy

Všimol som si, že pri druhom prechode pri G-ku je rovnako značka prechod pre chodcov, takže máme 3 značky na 2 prechody. Zistíme a dáme vedieť.

Ing.Aleš Solár, prednosta MsÚ
04. november 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, mali ste pravdu a zdvojená značka bola odstránená. Dnes ešte doložím fotku.

Ing.Aleš Solár, prednosta MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania