Zničená značka

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

Vyriešený

Zničená značka vyše mesiaca.

08. január 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Je to v kompetencii prepravcu. Vyzveme ho na nápravu, resp. to opravíme samy a prácu a materiál vyúčtujeme.

Ing.Aleš Solár, prednosta MsÚ
20. január 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dňa 12.01.2016 bol konateľ DZS - M.K. TRANS s.r.o., Michalovce, PhDr. Mikuláš Koščo telefonický informovaný o potrebe opraviť označniky zastávok MAD v Podsadku a na Ul. Levočskej. Potvrdil, že zabezpečí opravu osadenia označnikov.

Michal Sovič, oddelenie výstavby, územného rozvoja a životného prostredia
31. marec 2016

Odkazprestarostu.sk

Značka zmizla.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania