Vrak Renault Laguna

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

Vyriešený
meno
Richard Gerdy Richard Gerdy 15. februára 2016

Automobil: Renault Laguna (SPZ: 3Z4 7306 ), tmavo modrej farby na neplatných CZ značkách a bez platnej STK/EK. zaberá už nekoľko rokov parkovacie miesto na sídlisku východ. Pred nedávnom ho jeho majiteľ "dokonale" pretlačil na iné miesto, kde zaberá dve parkovacie miesta! Uráči sa naša mestská polícia aj konať?

23. február 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň a ďakujeme za váš podnet,

Majiteľ vozidla bol v minulosti upozornený na odstránenie vozidla z verejného priestranstva. Ten ústne prisľúbil jeho odstránenie. Keďže do dnešného dňa ho neodstránil a vďaka novej legislatíve Českej Repupliky máme možnosť ho dať oficiálnou cestou odpratať, tak dňa 17.02.2016 bola osobne daná písomná výzva majiteľovi vozidla Renault 3Z4 7306 na odstránenie vozidla z verejného priestranstva v záujme ochrany životného prostredia v zmysle zákona č. 223/2001 Z.z. a VZN č. 33 Mesta Stará Ľubovňa. Majiteľ vozidla je povinný do 30 dní vozidlo odstrániť. Ak vozidlo neodstráni v určenej lehote, bude porušenie zákona riešené v priestupkovom konaní. Určený príslušník MsP Stará Ľubovňa bude dohliadať na odstránenie uvedeného vozidla v danej lehote.

Oskár Ščigulinský, náčelník MsP Stará Ľubovňa
25. február 2016

Roman

Dakujeme, je pekne vidiet ak mesto kona :)
31. marec 2016

Richard Gerdy

Vrak sa ani po mesiaci od vasho oznamenia nepohol :(
15. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Automobil Renault Laguna SPZ 3Z4 7306 bolo z verejného priestranstva sidlisko východ odstránené.

Oskár Ščigulinský, náčelník Mestskej polície Stará Ľubovňa
14. máj 2016

Jakub

Už je odstránený, treba podnet označiť ako vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.