Stará cesta v Podsadku

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

Vyriešený

Dobrý deň. Rada by som sa opýtala či mesto v blízkej dobe plánuje zrekonštruovať "starú" cestu v mestskej časti Podsadek. Ďakujem

19. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň a ďakujeme za Váš podnet. Cesty a chodníky v meste sú celkovo v zlom stave a ich rekonštrukcia závisí od finančných možností mesta. Tohto roku sú schválené akcie asfaltovania ciest na ulici Mýtnej (pri hasičoch) a na ulici Tatranskej. Rovnako tak sa bude riešiť oprava chodníkov na sídlisku Západ a na ul.Štúrovej. Na ulici Mýtnej sa bude stavať nový chodník od cestného mesta po lávku cez potok Pasterník.

Požiadavaku na opravu "starej cesty" v Podsadku evidujeme a táto požiadavka vznikla aj na stretnutí s občanmi tejto miestnej časti. Budúci rok chceme riešiť komplexnejšie úseky v meste, čo sa týka asfaltovania ciest. Zaradíme do návrhu aj túto cestu a spolu s Mestským zastupiteľstvom sa rozhodne, či do tohto úseku pôjdeme už budúci rok.

Ing.Aleš Solár, prednosta MsÚ
19. apríl 2016

Anna

Dobrý večer, už minimálne desať rokov počúvame odpoveď na budúci rok. Je to výsmech obyvateľov tejto časti zo strany mesta. Platíme dane tak ako aj občania v meste a na sídlisku. Za tie roky som sa nestretla ani raz s náznakom snahy, aby sa tento problém riešil. Stále tvrdiť, že na budúci rok nie je riešenie.
01. august 2016

Anna

Dobrý deň, dnes som dostala mailom radostnú správu, že tento podnet bol vyriešený. Veľmi by ma zaujímalo ako ste to vyriešili. Jazdím po rovnakom tankodrome, ako keď sa zadával tento podnet. Nie je nič opravené. Neviem, či si robíte z ľudí srandu, alebo ako to mám pochopiť!!!
02. august 2016

Odkazprestarostu.sk

p. Anna, v podnete ste písali teda skôr pýtali ste sa "Rada by som sa opýtala či mesto v blízkej dobe plánuje zrekonštruovať". Samospráva zaslala odpoveď na vašu otázku. Tým pádom sa podnet berie za vyriešený.

V prípade že ste očakávali niečo iné od vyjadrenia tak to treba tam aj napísať. Nezmienili ste sa v podnete že žiadate o opravu tzv. tankodromu. Vaším cieľom podľa popisu bolo zistiť kedy samospráva PLÁNUJE túto zmenu uskutočniť.

S pozdravom administrátor Damián Stolár :)
02. august 2016

Anna

Dobrý večer, v prvom rade to nebol môj podnet, takže píšem to teraz. Zaujíma ma kedy bude tento tankodrom opravený. Odpoveď, že sa rozhodnete, či na budúci rok pôjdete aj do tohto úseku už počúvame veľmi veľa rokov, tak sa nečudujte, že túto odpoveď považujem zase len za sľuby a nič iné. Podľa mňa podnet bude vyriešený vtedy, keď sa tá cesta konečne opraví.
11. august 2016

Silvester Vilk

Dobrý deň. Súhlasím s p. Annou, no musím podotknúť, že na tejto ceste jazdiť autom už je dávno umenie. Tu však už ide o bezpečnosť starších ľudí a malých detí, ktorí tu žijú. Po tejto ceste sa už nedá ani chodiť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.