Parkovanie ul. Za vodou

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

Vyriešený
meno
Mikulas 28. septembra 2016

Opätovné chcem nahlásiť akútny problém s parkovaním na východe, ktorý mesto úplne IGNORUJE a stavia nezmyselne parkoviska pred vchodom číslo 1! ( kde ich dokonca vyhradzuje pre obyvateľov bloku, odkúpili si majitelia bloku parkovacie miesta ak nie ako je možne ich vyhradiť? ) Po 17:00 každý deň je problém vôbec zaparkovať, v neskorších hodinách je to už absurdné.

10. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň a ďakujeme za Váš podnet. Myslíme na to a parkoviská budeme robiť so začiatkom v tomto týždni. Zatiaľ v časti, ktorú Vám posielam na fotografii, kde sa už premiestnili kontajnere na šatstvo a separovaný zber na iné miesto.

Aleš Solár, prednosta MsÚ
21. október 2016

Jozef

Ďakujeme, výstavba parkovacích miest velmi potešila a aj odľahčila čiastočne problem s parkovaním :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania