Parkovanie vozidiel na vjazde

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

V riešení

potreba umiestnenia zakazovych znaciek pri K3.parkujuce vozidla komplikuju vlastnikom a najomcom tiez platitelom dani prejazd do ich garazi. v pripade snehovej nadielky nebude mozne ani odhrnut sneh. kedysi tam bol velkokapacitny kontajner ktory sluzil obcanom, dnes su tam zaparkovane vraky a vozidla ktore dlhodobo nejazdia.v inych mestach sa vjazd ku garazam riesi rampou pripadne zakazom vjazdu a povolenim vjazdu len pre najomcov a vlastnikov.

30. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň a ďakujeme za Váš podnet. Ideme sa ním zaoberať.

Aleš Solár, prednosta MsÚ
16. december 2016

Milan

Kde asi tak maju parkovať ked nie sú parkovacie plochy pán "majiteľ garáže", ak sa Vám to nepáči postavte si dom. Vráť sa do autoškoly ked nevieš vyjsť bezpečne von.
17. december 2016

vlastnik garaze

zrejme ste majitelom niektoreho z vrakov pan Milan alebo ste len zakomplexovany a nedoceneny obcan. prave vam by som odporucal navrat do autoskoly pretoze mna osobne ucili parkovat na vyznacenych miestach. toto je miesto sluziace na vjazd a vyjazd vozidiel. ak nemate kde parkovat kupte si garaz, alebo poziadajte o zakupenie parkovacieho miesta alebo predajte auto. v kazdom pripade neprajem vam aby vam ten vrak niekto nabural (najlepsie traktor s pluhom) lebo potom to bude len vasa chyba kedze parkujete na nevyznacenom mieste znemoznujucom vjazd a vyjazd.
30. december 2016

rado b.

predajte garaz ked z nej neviete bezpecne vyjst, alebo liecte svoj majetnicky komplex.
06. február 2017

Jozef

Ak všetko dobre pôjde,bude tam „Dočasné rezidenčné parkovisko“ s kapacitou cca 25 parkovacích miest.
06. február 2017

Jozef

Ak všetko dobre pôjde,bude tam „Dočasné rezidenčné parkovisko“ s kapacitou cca 25 parkovacích miest.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania