Nefunkčné osvetlenie na Letnej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

Neriešený

Poprosím preveriť funkčnosť osvetlenia na Letnej ulici, lebo sa často stáva že nefunguje. Dnes na Veľkonočný pondelok opäť nefunguje...Je to nepríjemné pre ľudí, ktorí sa večer vracajú domov a ráno chodia do práce. Ďakujem.

21. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň a ďakujeme za Váš podnet. Nefunkčné osvetlenie bolo opravené 18.4.2017.

Ing.Aleš Solár, prednosta MsÚ
19. jún 2017

Ján

Opäť nefunkčné osvetlenie na Letnej ulici

Zdravím ,opäť hlásim nefunkčné osvetlenie na Letnej ulici.15.6.2017 22:00. Neodpisujte prosím, že je to vyriešené, keď sa problém stále opakuje a po nahlásení na VPS mi bolo povedané, že je to problém odkedy bolo vymenené osvetlenie a netýka sa to iba Letnej ulici.Každý deň majú hlásenia odvšadiaľ o nefunkčnosti. O 22:00 h už to nemá kto opravit...Ľudia prichádzajú z práce v úplnej tme a pocit bezpečia určite nemajú. Prosím o TRVALÉ odstránenie poruchy, nielen nahodenie ističa. Platíme dane ,tak si zaslúžime, aby bolo osvetlenie funkčné. Je to dôležitejšie ako iné momentálne aktivity mesta (lavičky,ihriská... atď)...Ďakujem
29. október 2017

Ján

Dnes 29.10.2017 opäť nefunkčné...Niekoľko krát...Nič sa s tým nerobí. Poprosím admina o zmenu stavu na neriešené a kontakt zodpovedných. Ďakujem
30. október 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne poslali samospráve s prosbou o vyjadrenie.

S pozdravom
Martin Kollárik
[email protected]
16. február 2018

Ján

Dnes 16.2.2018 opäť nefunguje...Zobudíte sa už kompetentní? Treba to opraviť!
30. apríl 2018

Ján

Aktuálne opäť 30.4.2018 nefunguje a informácia, že sa to nedá opraviť a treba milión € na výmenu celého vedenia. Platíme dane a nič sa s tým nerobí. Prosím administrátora o kontakt na vedenie mesta, lebo nemá záujem to riešiť a táto aplikácia stráca zmysel.
01. máj 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

na základe Vašej aktualizácie podnetu sme samosprávu opätovne oslovili za účelom reakcie.

S pozdravom,

Juraj Hurný
[email protected]
05. máj 2018

Ján

Dnes 5.5.2018 opäť nefunguje... čo k tomu dodať.
11. jún 2018

Ján

11.6.2018 úplná tma, ktorá evidentne nikomu nevadí...Táto aplikácia asi stráca zmysel a poslanie s akým prišla.
20. jún 2018

Ján

20.6.2018 tma ako v...Haló kedy sa už zobudia zodpovední?
21. jún 2018

Ján

21.6.2018 stále nič...
22. jún 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

samospráva je pravidelne informovaná o pretrvávaní tohto problému. Preposielam znova aktualizáciu.

Juraj Hurný
[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.