Zanedbaná nepokosená Zámocká ulica

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

Vyriešený

Zaslal: Števo, 30. mája 2017

Každy rok sa kosí ulica Zamocká medzi poslednými a pritom je to najreprezentativnejšia ulica, kedže tade chodia tisicky turistov na hrad. Ktorí okrem zanedbanej ulice sa ani nemajú kde skryť v daždi.

14. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň a ďakujeme za Váš podnet. Ulica už bola medzičasom vykosená podľa poradia, ktoré bolo dané. Súhlasíme s tým, že ulica je reprezentatívnejšia vzhľadom na cestu a chodník na Ľubovniansky hrad a skanzen. Tohto roku chceme komplexne opraviť chodník na Zámockej ulici a pokiaľ ide o kosenie najmä v čase letnej turistickej sezóny vieme zvážiť poradie priorít kosenia v meste i keď obyvatelia žijú všade.

Ing.Aleš Solár, prednosta MsÚ

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.