Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Diera na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

Vyriešený

Zaslal: Juraj, 12. júna 2017

Na vjazde ku garážam pri kotolni K3, je stále sa zväčšujúca diera.

14. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň a ďakujeme za Váš podnet. Preposielame ho správcovi miestnych komunikácií, aby tú dieru v dostupnom čase ešte v priebehu tohto leta zalátal.

Ing.Aleš Solár, prednosta MsÚ
28. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Diera je už dlhší čas vyspravená. Prosíme o označenie podnetu ako vyriešený.

Vopred ďakujem

Ing.Aleš Solár, prednosta MsÚ
12. december 2017

Juraj

Na Vašej fotografii je jasne vidieť, že vľavo vedľa záplaty sa hneď tvorí ďalšia jama...
12. december 2017

Juraj

Takto vyzerá "oprava" dňa 12.12.2017 že je tam ďalšia diera ! Odfláknuta robota !

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.