Mláky na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

Neriešený
meno
Juraj 15. novembra 2017

Pri asfaltovaní prístupovej cesty do areálu ZŠ Komenského, došlo k vytvorení beriéry. Voda ďalej neodteká do kanála. Treba to prekračovať alebo obchádzať po tráve a blate.

16. november 2017

Peter Doruk

Nie je to jediná mláka na novom asfalte, verím, že to bude zaradené k závadám stavby a takto nekvalitná časť bude vyfrézovaná a kompletne vymenená, nie len prelepená centimetrovou vrstvou. Tiež verím, že nám bude povedané, o akú sumu bolo firme vyplatené menej, tak, ako by to každý vyjednal s firmou na svojom vlastnom chodníku.
Alebo sa stavba preberie v takom stave ako je a aby boli úradníci ticho, dostanú všimné?
24. december 2017

Elena Kyšeľová

Veriť môžeme, ale opravy sa nedočkáme :)
18. júl 2018

Juraj

Po dlhom čase bola spravená vsakovacia jama ale na druhej strane mláky ! Voda stála stojí na chodníku a mláku treba naďalej prekračovať alebo ešte ďalej obchádzať po trávniku. Pritom na fotkách je jasne vidieť ako je to vyspádované...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania