Kríky pri OD Družba

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

Vyriešený

Zaslal: Kamila, 05. januára 2018

Dobrý deň,
už dlhšiu dobu zasahujú neupravené kríky na chodník pri aquaristike. Zaberajú takmer polovicu šírky chodníka. Kto má tento úsek na starosti a kedy sa to rozhodne upraviť? Ďakujem.

12. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Daná lokalita už bola upravená. Prosíme o kontrolu a prípadné označenie podnetu ako vyriešený.

Ďakujem

Ing.Aleš Solár, prednosta MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania