Chýbajúca značka

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

Neriešený
meno
Marek 23. apríla 2018

Prosíme o doplnenie dopravnej značky priechodu pre chodcov, je to veľmi frekventovaný priechod a smerom od Popradu nieje označený dopravnou značkou.
Miesto za mostom cez rieku Poprad smerom od Popradu.
Ďakujeme

10. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň a ďakujeme za Váš podnet. Súčasne sa ospravedlňujem za neskoršiu odpoveď. Jedná sa o cestu 1.triedy v správe Slovenskej správy ciest. Preverím ešte, či tieto značky inštaluje mesto alebo Slovenská správa ciest.

Ing.Aleš Solár, prednosta MsÚ
10. máj 2018

Marek

Ďakujem.
Hlavné sa jedná aby tento priechod bol bezpečný pre chodcov z oboch strán.
Každé ráno a po obede tam prechádza veľké množstvo žiakov a je pravda, že dosť často majú problém bezpečne prejsť cez tento priechod.
S pozdravom Marek

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.