Chýbajúce schody od garáží k chodníku na Mierovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

V riešení
meno
Riešiteľ 08. septembra 2018

Na uvedenom mieste sa pracuje s výstavbou chodníka smerujúceho k novej časti kde budú stáť viaceré bytové domy. Smutné je, že sa zabudlo na ľudí, ktorí chcú mať prístup k svojim garážam. Na uvedenom mieste nie je veľa schodov, ale za to sú veľmi potrebné ak sa vlastníci chcú dostať k svojim garážam. Mesto by malo myslieť na svojich obyvateľov a nezneprístupňovať im miesto kam sa potrebujú dostať. Zopár schodov navyše nebude finančne náročná položka a výrazne to pomôže. Verím, že Vám to nebude ľahostajné a schody tam vybudujete. Ďakujem!

12. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň a ďakujeme za Váš podnet. Je to riešiteľná vec a schodíky tam určite vieme dorobiť najneskôr do 31.10.2018.

Ing.Aleš Solár, prednosta MsÚ
07. október 2018

Riešiteľ

Na danom mieste je už všetko obložené kameňom a sú pripravené stĺpiky pre zábradlie. Neviem či ste na to zabudli alebo si to nevšimli, ale ľudia tamadiaľ chodia, chcú naďalej chodiť a mať prístup k svojim garážam. V dnešnej dobe sa bariéry rušia a nevytvárajú! Na tomto mieste sa skôr bariéra vytvára. Nezneprístupňujte obyvateľom tohoto mesta a vlastníkom garáží miesta kam chodili a potrebujú sa dostať. Je to v záujme nás všetkých. Verím, že tam tie schody vybudujete. Nebude to veľká položka. Ďakujem!
17. október 2018

Maroš

Tie schody by tam mali určite urobiť. Fakt nám to skomplikovalo prístup ku garáži, stačili by aspoň plechové určite to nie je finančné náročné na vyriešenie tohto problému.
19. jún 2019

Maroš

Stále sa nič nerieši, prosím samosprávu o riešenie problému už aj k poveternostným podmienkam...
19. jún 2019

Maroš

Dobrý deň a ďakujeme za Váš podnet. Je to riešiteľná vec a schodíky tam určite vieme dorobiť najneskôr do 31.10.2018. Dokladám kopiu vašej odpovede...
26. máj 2020

Riešiteľ

Už je viac ako rok a pol od termínu dokedy mali byť najneskôr urobené a stále nič, žiadna zmena. Ozaj by tie schodíky pomohli aspoň namiesto jedného poľa kde je teraz zábradlie. Taká šírka by bola úplne postačujúca.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania