Chýbajúci chodník

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

V riešení

Predtým ako sa tu spravilo parkovisko tento chodník využívalo (ešte aj využíva) mnoho ľudí. Chcem sa preto opýtať či sa neplánuje dokončiť tento chodník, aby ľudia nemuseli klučkovať okolo zaparkovanych áut, poprípade chodiť po tráve. Ďakujem za odpoveď

17. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň a ďakujeme za Váš podnet. Sú 2 možnosti ako ho vyriešiť. Buď dať X,zákaz státia na jednom parkovacom mieste pri vstupe z chodníka, alebo urobiť chodník z kociek smerom doľava okolo stromu na obrázku s napojením sa na chodník vedľa bordového auta na obrázku. Ktorá alternatíva by bola podľa Vás lepšia?

Ing.Aleš Solár, prednosta MsÚ
17. október 2018

Maroš

Určite zrobiť z kociek chodník, a podľa mňa by bolo dobre ho urobiť doľava aj doprava.
18. október 2018

Odpoveď samosprávy

Len doprava je tam pekná výsadba zelene

Ing.Aleš Solár, prednosta MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania