Neodhrnutá cesa sídlisko Za vodou

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

Vyriešený
meno
das2@azet.sk 11. januára 2019

Dobrý deň prajem. Chcel by som upovedomiť kompetentných o neudržiavanie schodiska smerom z tzv. parie smerom dole na sídlisko za vodou. Je to tam ako na sídlisku ľudia sa tam idú prizabiť. Celé sídlisko Za vodou je neodrhnuté a na ceste sa vytvorili veľké ľadové koľaje ktoré môže nemalo poškodiť motorové vozidla. Náš nový prechod z námestia smerom k UPSVR a kinu je katastrofa a hanba projektanta! Podlaha je veľmi nebezpečná, veľmi šmykľavá stal som sa svedkom ne jedného pádu! Je už len otázka kedy si tam niekto niečo zlomí!

"Poďme ďalej Ľubovňa"

15. január 2019

Jozef

Keby len tam, na našej ulici od začiatku zimy ani raz som nevidel aby niekto,teda Mesto ( okrem vlastníkov domov) očistil chodník.
03. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý večer,

Daný problém sa myslím odstránil krátko na Váš podnet.

Ing.Aleš Solár, prednosta MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.