Neodhrunutý chodník ul. Mierová

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

V riešení
meno
Lenka 04. februára 2019

Vsade je odhrnuta kasa na chodnikoch ale zas od mierovej 7 az po mierovu 15 nic. Prosime o napravu. Fakt sa tu neda chodit a zvlast s kocikom

07. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň a ďakujeme za Váš podnet. V priebehu budúceho týždňa tento chodník vyčistíme, tak aby bol bezpečne prejazdný.
Kto? Verejnoprospešné služby
Kedy? 15.2.2018

Ing.Aleš Solár, prednosta MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania