Za vodou-neporiadok a odpadky

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

V riešení
meno
Richard 19. februára 2019

Žiadam o upratanie okolia schodiska z ulice Za vodou v smere na Levočsku ulicu. Je tam nehorazny neporiadok. Apelujem na to uz rok a žiadna naprava. Ak si mesto nevie dať rady s upratanim odpadu tak nech zabezpeci odpadove nadoby aby nebolo z nich mozne vyberat odpad a rozhadzovat nasledne po okoli.

26. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň a ďakujeme za Váš podnet. Aj po minulé roky sa už tento breh upratoval, aj keď na druhej strane je tam veľmi strmo, takže je možné, že z neho nezmizol úplne všetok odpad. Budeme sa tým zaoberať.
Kto? Verejnoprospešné služby
Kedy? 31.3.2019

Ing.Aleš Solár, prednosta MsÚ
26. február 2019

Richard

Dobry den p.Solar, nevolo by naskodu spravit tam revitalizaciu zelene a troska tam preriedit tie kriky, na ktorych sa zachytava bordel.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.