Reklama na mestskom zábradlí č.1.

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

Vyriešený
meno
Richard 21. decembra 2013

Silno pochybujem ze tieto reklamy mesto dovolilo a že za za reklamné plochy dostáva nájomné. Pokiaľ nie, tak žiadam, aby sa mesto touto situáciou zaoberalo lebo kde sa otočím tam samá reklama. A pokiaľ takúto reklamu mesto povolilo tak sa pýtam na dôvod a sumu akú platí nájomca.

21. december 2013

Michal

Absolutny suhlas, prec s reklamov takejto formy v celom meste. Nebudme ako vsetky ostatne mesta, budme iny a to sa mestu 100x vyplati.
Ludia a turisti k nam budu chodit a vracat sa s radostou.
Nie sme Las Vegas.
25. december 2013

Lukáš

Zdravím, Richard a Michal - vy ste dostali nove ajfony či andoidyna Vianoce? Že tu dávaš každý cm2 zo Starej Ľubovne? Vieš čo je horšie ako triedny nepriateľ? Pekné sviatky a silné batérie v mobiloch :-D
25. december 2013

Richard

vieš čo je horšie ako triedny nepriatel ? držať hubu a nerobiť nič. kompetentní by sa mali zamysliet ci tu kazdy plni svoju funkciu na 100 %. a pre tvoju zaujimavosť nedostal som na sviatky ziaden tebou spominany produkt. "lukaš" ? nepekne meno si si vymyslel
03. január 2014

Odpoveď samosprávy

Reklama "Najlacnejšie..." - bola povolená rozhodnutím Mesta Stará Ľubovňa č. 3137/10-Kk dňa 30.12.2010. Ako podklady k rozhodnutiu boli dodané súhlasné stanoviská Verejnoprospešných služieb v Starej Ľubovni, Krajského pamiatkového úradu v Prešove a Okresného riaditeľstva policajného zboru v Starej Ľubovni.
Reklama "Slovaktual" - bola povolená rozhodnutím Mesta Stará Ľubovňa č. 1770/09-Kk dňa 12.06.2009. Ako podklady k rozhodnutiu boli dodané súhlasné stanoviská Verejnoprospešných služieb v Starej Ľubovni, Okresného riaditeľstva policajného zboru v Starej Ľubovni a Obvodného úradu pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie v Starej Ľubovni.
Žiadatelia za vydanie rozhodnutia zaplatili správny poplatok v zmysle zákona č. 145/1995 Z.z. o správnych poplatkoch. Nájomné za umiestnenie reklamného zariadenia vyberá správca zábradlia t.j. Verejnoprospešné služby Stará Ľubovňa.


Ing. Ján Kunák, oddelenie výstavby, ÚR a ŽP
04. január 2014

Richard

Ďakujem za odpoveď pán Kunák, ja len nerozumiem ako može krajský pamiatkový úrad vydať takéto povolenie v historickom centre mesta, ale to sa už vás netýka, takže ďakujem za objasnenie stažnosti.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania