Neodprataná reklama v centre mesta

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

Neriešený
meno
Richard 21. decembra 2013

V prvom rade by som chcel povedať že reklama patrí k podnikaniu. No v každom prípade by takáto rekl. tabuľa mala byť umiestnená priamo pred prevádzkou a nie 5 metrov od nej a zároveň by mala byť dennodenne odstraňovaná keď je prevádzka zatvorená. V tomto prípade tak nebolo ani cez víkend a každý večer ju tam vidím. Žiadam preto opäť mestskú políciu resp. mesto aby kontaktovalo prevádzkovateľa a požiadalo ho aby reklamu umiestňoval priamo pred prevádzku v max. vziadelnosti 0,5 metra od nej a zároveň pravidelne, mimo otváracích hodín, odpratal tabuľu do predajne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania