Okružná-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

Vyriešený
meno
Stefan Dulak 11. mája 2019

Chcem nahlásiť dlhodobo chýbajúci priechod pre chodcov medzi ulicami zimna a okružná...takmer všetci ľudia z ulíc zimna a vsetinska si kratia cestu rovno cez stred križovatky (velmi nebezpecne)...vzhľadom na veľký počet chodcov a hlavne deti,ktoré dennodenne navštevujú materskú škôlku a zakladnu skolu na ul.komenskeho navrhujem aj spomalovaci prah z dôvodu rychlej jazdy áut po tejto ulici...poprosim o riesenie tejto situacie kym nebude neskoro.Dakujem.

13. máj 2019

Stefan Dulak

Prikladam ďalšie foto..
22. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň a ďakujeme za Váš podnet, prechod tam skutočne dáva logiku. Posunieme tento podnet na VPS, nech je tam dorobený.
Kto? Verejnoprospešné služby
Kedy? Jún 2019

Ing.Aleš Solár, prednosta MsÚ
22. máj 2019

Stefan Dulak

Ďakujeme...
11. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, prechod bol nastriekaný. Prosíme o označenie podnetu ako vyriešený. Vďaka!
Kto? Verejnoprospešné služby
Kedy? Vyriešený

Ing.Aleš Solár, prednosta MsÚ
17. jún 2019

Miro

Prechod bol a mam dotaz tie spomalovacie prahy sa nubudu riešiť?
17. jún 2019

Stefan Dulak

No to by tam trebalo...treba dať podnet

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.