Zimná-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

V riešení

07. jún 2019

Mikeš

Ďalšie foto
11. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň a ďakujeme za Váš podnet. Budeme sa ním zaoberať, ale v tomto roku je plán striekania prechodov viacmenej uzavretý.
Kto? Mestský úrad
Kedy? 2020

Ing.Aleš Solár, prednosta MsÚ
19. jún 2019

Maroš

Nechápem jeden priechod nastriekať mimo plánu... Viac menej odpoveď ? Je jún a kopec času do jesene... nehovoriac o bezpečnosti, v tomto prípade treba riešiť okamžite...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.