Mesto plné odpadkov

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

Vyriešený
meno
Svatopluk 10. januára 2014

Po celom meste a jeho okolí sa hromadí veľa odpadu, ktorý nikto neodpratáva. Čaká sa, že odpad zakryje sneh alebo vysoká tráva na jar?
Na obrázku je chodník od gymnázia na stanicu - jeho brehu je neporiadok, ktorý nebol odprataný ani počas jarného upratovania 2013. Počas roku, keď vyrastie tráva a listy na stromoch je ho len menej vidieť.
Ako som spomenul, odpad sa nachádza skoro všade: Za Kauflandom, za Mýtnou, pri Autobusovej stanici, pri vlakovej stanici, pri rieke a v rieke Jakubianke pri ústí do rieky Poprad...

13. január 2014

Odpoveď samosprávy

Mesto Stará Ľubovňa prostredníctvom zmluvy s Úradom práce, sociálnych vecí a rodiny v Starej Ľubovni zabezpečilo pracovnú čatu manuálnych pracovníkov, ktorí su určený na čistenie verejných plôch v meste za účelom zlepšenia čistoty, verejného poriadku a kvalitnejšieho životného prostredia. Táto pracovná čata dnes /13.11.2014/ vyzbierala komunálny odpad zo svahu od cestného mosta cez rieku Poprad, okolie Kauflandu, po gymnázium. Predchádzajúci týždeň bolo vypratané okolie parkoviska pod Ľubovnianskym hradom, ul. Štúrova, ul. Levočská. V ďalšom období bude upratovanie od komunálneho odpadu pokračovať v celom meste podľa určenia jednotlivých lokalít, napr. okolie autobusovej a vlakovej stanice, blízky potok a pod.

Ing. Miroslav Pristáš, referát žp, MsÚ v Starej Ľubovni
07. marec 2014

julka

Lokality na fotke su stale rovnako neupratane, podnet NIE JE vyriesený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania