Levočská-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

V riešení
meno
Mikeš 15. decembra 2019

Neodspádovsné chodníky.
Prosím páni poslanci, prejdite sa pešo po meste, po chodníkoch aby ste zistili aká hanba to je. Ďakujem

16. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň a ďakujeme za Váš podnet. Plne s Vami v tomto smere súhlasíme a budeme sa na to musieť v jarných mesiacoch budúceho roku pozrieť.
Kto? Verejnoprospešné služby
Kedy? 1.polrok 2020

Ing.Aleš Solár, prednosta MsÚ
29. september 2020

Emília Kinská

Dlhodobo veľmi poškodený chodník (schody) na ulici Garbiarskej, k domu číslo 45, nedá sa tam bezpečne pohybovať, hlavne starším ľuďom, ktorí tam bývajú. Chodiť po frekventovanej hlavnej ceste je nebezpečné, lebo cesta vedie do kopca. V zime, keď je sneh a ľad sa to tam nedá zvládnuť..
30. september 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň pani Kinská,

ohľadom schodov na ulici Garbiarska Vás prosíme o zadanie nového podnetu, nakoľko obsahom tohto podnetu je chodník na ulici Levočská.

Ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania