Odpad - Jakubianka a okolie

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

Vyriešený
meno
Svatopluk 31. marca 2014

Dobrý deň. Jakubianka je znečistená odpadom. Breh oproti Jakubianke je znečistený odpadom- schody pod ZŠ Levočská a pokračuje to v podstate až k ústiu riečky do rieky Poprad.
Niektoré miesta v meste čoskoro zarastú hustou vegetáciou a odpad sa stane neviditeľný; v miestnych novinách a na zasadnutí MZ sa bude opäť uvádzať, že jarné upratovanie je úspešne ukončené.

31. marec 2014

Odkazprestarostu.sk

Dnes tj. Pondelok 31. 03. 2014 sa na tomto úseku dole schodmi pohybovali mestské upratovanie služby. Konkrétne ešte časť, ktorá je na fotke ešte nebola čistená.


Administrátor a prispievateľ Damián
01. apríl 2014

Odpoveď samosprávy

Dnes 01.04.2014 bola predmetná lokalita vyčistená od odpadov pracovníkmi malých obecných služieb a Ekosu. Okolie potoka Jakubianky bolo v jarnom období 2014 prezbierané pracovníkmi malých obecných služieb a Ekosu 3x, schody a priľahlý svah spájajúci ulice Levočská, Za vodou bol vyčistený pred mesiacom a dnes 01.04. opätovne. Mnohé lokality v meste sú po vyčistení v priebehu niekoľkých dní opäť znečistené, /zahádzané drobným odpadom/, z tohto dôvodu je potrebné upratovanie v týchto lokalitách zabezpečovať pravidelne.

Ing. Miroslav Pristáš, MsÚ v SĽ, žp
01. apríl 2014

KS

Dolna cast Jakubianky ako sa vlieva do rieky Poprad, okolie zelezneho mostika este potrebuje vypratat, su tam koberce, vrecia s odpadom, satstvo priamo v potoku. Teraz je velmi slaby prietok a stacia gumene cizmy a hrable.
01. apríl 2014

KS

Dolna cast Jakubianky ako sa vlieva do rieky Poprad, okolie zelezneho mostika este potrebuje vypratat, su tam koberce, vrecia s odpadom, satstvo priamo v potoku. Teraz je velmi slaby prietok a stacia gumene cizmy a hrable.
03. apríl 2014

Dodo

Si robite prvy april??? Nic sa nezmenilo okolo schodistia do mesta je to jedna velka hamba!!! Odpadu ako na skladke nejakej... Za 20r od kedy bolo aj vybudovane nepreslo ani jednou radikalnou rekonstrukciou. Len sa zosuva a o odpade ktory tam zanechavaju podnapity mladistvi sa ani nevyjadrzjem. Mestka policia tu alkohol absolutne neriesi na verejnosti! Je to hamba!
04. apríl 2014

Svatopluk

04. apríl 2014

Svatopluk

Ten odpad tam stále je. Prikladám fotky zo schodiska, z Jakubianky - tam kde pracovníci "upratovali"

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.