Komenského ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Nebezpečné riešenie dopravnej situácie na ul. Komenského

Komenského
07. februára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2018
Uzavretý
 
meno užívateľa

Dopravná situácia pri ZŠ Komenskeho.

Komenského
09. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúci chodník ku škôlke – ul. Komenského

Komenského
09. septembra 2018 Komentáre5 Hodnotenie0
Máj 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Vodorovné značenie

Komenského
18. mája 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Mláky na chodníku

Komenského
15. novembra 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
September 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Údržba strojov na cvičenie

Komenského
27. septembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Výstavba na ulici Komenského

Komenského
09. augusta 2016 Komentáre3 Hodnotenie0
Jún 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Plná nádoba na psie exkrementy

Komenského
14. júna 2016 Komentáre3 Hodnotenie0
Október 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Mlaka/blato na chodníku

Komenského
02. októbra 2014 Komentáre8 Hodnotenie0
Apríl 2014
Neriešený
 
meno užívateľa

Parkovanie na chodniku

Komenského
23. apríla 2014 Komentáre3 Hodnotenie0
Február 2014
Neriešený
 
meno užívateľa

Poškodené korene stromov - ul. Komenského

Komenského
18. februára 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
Január 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Doplnenie ihriska o ďalšie hrazdy na cvičenie

Komenského
07. januára 2014 Komentáre3 Hodnotenie0