Mierová ulica

Neriešený
 
meno užívateľa

Mierová-cyklotrasa-znečistená

Mierová
24. augusta 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
Máj 2021
Neriešený
 
meno užívateľa

Mierová-chodník-chýbajúci

Mierová
07. mája 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Mierová-Zeleň a životné prostredie-iné

Mierová
05. januára 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Mierová-parkovanie-problémové

Mierová
04. októbra 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Mierová-chodník-znečistený

Mierová
16. augusta 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Mierová-detské ihrisko-poškodené

Mierová
16. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Mierová-chodník-chýbajúci

Mierová
04. apríla 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Február 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Neodhrunutý chodník ul. Mierová

Mierová
05. februára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúci chodník

Mierová
02. októbra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Separovaný odpad

Mierová
20. septembra 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nedokončený chodník

Mierová
08. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúce schody od garáží k chodníku na Mierovej ulici

Mierová
08. septembra 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
Júl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Zakaz vjazdu do Dirt parku

Mierová
30. júla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Schody pri OD Družba - Mierová 40-44

Mierová
03. júla 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozrastené kríky na parkovisku na Mierovej ulici

Mierová
06. júna 2018 Komentáre2 Hodnotenie0