Okružná ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Okružná-cesta-znečistená

Okružná
02. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Okružná-priechod pre chodcov-chýbajúci

Okružná
11. mája 2019 Komentáre4 Hodnotenie3
Október 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Plná nádoba na psie exkrementy

Okružná
11. októbra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Prístupová cesta ku garážam

Okružná
17. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Prechod pre chodcov, križovatka Okružná, Zimná, Vansovej

Okružná
23. augusta 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Prepadnutý chodník

Okružná
23. augusta 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Parkovacie miesta

Okružná
14. mája 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Jarné upratovanie medzi blokmi

Okružná
05. apríla 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jarné upratovanie

Okružná
04. apríla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Autá na chodníkoch

Okružná
02. januára 2018 Komentáre5 Hodnotenie0
Júl 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Prístup ku kontajnerom a rozjazdený zelený pás.

Okružná
15. júla 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Jún 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Strihanie živých plotov

Okružná
17. júna 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Diera na ceste

Okružná
12. júna 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozbite asfaltove ihrisko

Okružná
22. marca 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Február 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Mláka na chodníku

Okružná
23. februára 2017 Komentáre1 Hodnotenie0