Hurbanova-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: Stará Turá

Vyriešený
meno
Zuzana 05. marca 2021

Chcela by som sa spýtat, kedy bude odpratané listie, z cintorína na Hurbanovej ulici? Bývalo dobrým zvykom, že už k 1.11. bolo nahrabané lístie odvezené. Min.rok sa tak nestalo a je tam doteraz

05. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pani Zuzana,
ďakujeme za informáciu. Váš podnet o nahromadenom lístí na cintoríne sme odoslali pracovníkom technických služieb, ktorí prisľúbili v prípade vhodného počasia, že zabezpečia zber i odvoz počas nasledujúceho týždňa. Lístie, resp. kôpky, ktoré boli takto nahromadené sa niekoľkokrát vyviezli, avšak ľudia aj naďalej priebežne odpratávajú zostatkové lístie a vytvárajú nové. V takomto prípade chceme poprosiť, aby lístie priamo vhadzovali do kontajnera, ktorý je umiestnený na cintoríne.

Mgr. Miroslav Krč, MsÚ Stará Turá
05. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
nahromadené kôpky lístia boli tak ako sme informovali ešte počas 10. pracovného týždňa (v marci) odvezené.

Mgr. Miroslav Krč, MsÚ Stará Turá

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.