Komenského-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Stará Turá

V riešení
meno
Mojmir 17. júna 2021

Dennodenne blokovanie priestoru chodníka a polovica parkoviska prázdna tými istými autami
Mestská polícia rovnako ako Technické sluzby(pol metrova tráva) si nerobia svoju prácu

02. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
02. júl 2021

Mojmir

Chcem dať podnet že MsP Stará Turá a Polícia SR si nerobia svoju prácu,neriešia podnety a protizákonné blokovanie chodníkov vozidlami. Evidentne 1.5m tam nieje
07. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Mojmír,
ďakujeme za Váš podnet. Samozrejme chápeme, že parkovanie na chodníkoch, nielen v tomto prípade, ale aj na mnohých iných miestach v našom meste, nie je adekvátne. MsP Stará Turá ako aj Polícia SR si plnia úlohy, ktoré im vyplývajú v súlade so zákonom. Aj v tomto prípade boli viackrát vodiči riešení v zmysle zákona. Váš podnet sme postúpili priamo MsP Stará Turá, ktorá sa ním bude zoberať. V prípade, že ste svedkom neadekvátneho správania vodičov je potrebné bezodkladne kontaktovať mestskú alebo štátnu políciu.
Kosenie všetkých trávnatých plôch v meste zabezpečujú pracovníci technických služieb postupne. Je možné, že došlo k miernemu zdržaniu vzhľadom na množstvo plôch, ktoré musia obhospodáriť, ale určite bude tráva pokosená i v tomto priestore. Podnet sme im taktiež zaslali.

Mgr. Miroslav Krč, MsÚ Stará Turá
19. júl 2021

Mojmir

SNP-parkovanie-problémové

Polícia si neplní povinnosti vyplývajúce jej zo zákona.
Na miesto a parkovanie som MsP odoslal už desiatku podnetov a dennodenne tam auta stoja odstavené na chodníku
19. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
28. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

komentáre, ktoré porušovali pravidlá portálu boli zmazané. V prípade opakovaného porušenia bude diskusia pod podnetom uzatvorená a po opakovanom porušení zo strany konkrétneho užívateľa budeme nútení pristúpiť k deaktivácii užívateľského konta.

https://www.odkazprestarostu.sk/podmienky

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.