Družstevná-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Stará Turá

Vyriešený
meno
Miloš 29. júna 2021

Cesta do Topoleckej, nepokosené okraje, naposledy minulý rok, nebezpečné pre cyklistov, 2 metrová tráva zneprehladneje a zužuje aj tak už úzku cestu.Údržba cesty nepatrí pod mesto, ale zástupcovia mesta by mali taketo veci urgovat u doterajšíeho spravcu cesty.

07. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Miloš,
ďakujeme za Váš postreh. Mesto už viackrát upozorňovalo na problém s vysokým trávnatým porastom pri cestných komunikáciách u správcu a to Správe ciest TSK. Žiaľ, doteraz nedošlo ku koseniu, nielen tohto nebezpečného úseku, ale ani v iných častiach pri cestách. Váš podnet budeme opätovne urgovať u správcu komunikácie, aby sa v danej veci začalo konať.

Mgr. Miroslav Krč, MsÚ Stará Turá
22. marec 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
po urgencii bola tráva pokosená správcom komunikácie v mesiaci júl 2021.

Mgr. Miroslav Krč, MsÚ Stará Turá

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.