Hurbanova-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Stará Turá

Vyriešený

Ulomená skrutka.

30. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Štefan,
ďakujeme za upozornenie. Váš podnet sme ihneď odoslali pracovníkom technických služieb, ktorí zjednajú nápravu.

Mgr. Miroslav Krč, MsÚ Stará Turá
02. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Štefan,
problematická skrutka i prvok bol opravený.

Mgr. Miroslav Krč, MsÚ Stará Turá

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.