Papraď-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Stará Turá

V riešení
meno
Katarína 27. apríla 2022

Dobry den.Chcela by som sa spytat,ci sa bude opravovat cesta na Paprad.Je vazne vo velmi zlom stave.Dakujem.

12. máj 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Barbora Peregrim
Odkaz pre starostu
[email protected]
20. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pani Katarína,
ďakujeme za Váš podnet. Cestná komunikácia, ktorú spomínate teda č. III/1211 je v správe Trenčianskeho samosprávneho kraja. Pri komunikácii s touto inštitúciou nám potvrdili, že zlý stav tejto cesty evidujú a je zaradená do plánu opráv už pre tento rok. Veríme, že sa tak potrebná rekonštrukcia vozovky uskutoční a ak nie v plnom rozsahu, tak aspoň v kritických úsekoch.

Mgr. Miroslav Krč, MsÚ Stará Turá

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.