Uhrova-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Stará Turá

V riešení
meno
Mirka Sadloňová 15. mája 2022

Opravte rozkopaný chodník na Uhrovej ulici!

17. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pani Sadloňová,
ďakujeme za Váš podnet i postreh. Rozkopávka chodníka vznikla pri realizácií vodovodnej prípojky k realizovanej stavbe autoumývarne. Stavebník bol na túto rozkopávku upozornený a vyzvali sme ho, aby predmetný chodník opravil. Prisľúbil zabezpečiť opravu chodníka v čo najkratšom čase, najneskôr však do konca týždňa.

Mgr. Miroslav Krč, MsÚ Stará Turá
04. júl 2022

Mirka Sadloňová

Dobrý deň pán Krč doposiaľ nedošlo k oprave chodníka tak prosím vyzvite Studeného nech láskavo opraví čo rozkopal!!! Vaše vyzvanie nepadlo na úrodnú pôdu!
05. júl 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Admin
Odkaz pre starostu
[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania