SNP-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Stará Turá

Vyriešený
meno
Renata 03. júla 2022

zlomený konár po burke nad drevennym mostom

19. júl 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,
Admin
Odkaz pre starostu
[email protected]
22. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pani Renáta,
ďakujeme za Váš podnet, ktorý sme postúpili na Technické služby mesta Stará Turá. V závere minulého týždňa pracovníci zabezpečili orez nebezpečného konára.

Mgr. Miroslav Krč, MsÚ Stará Turá

Mgr. Miroslav Krč, MsÚ Stará Turá

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania