Chýbajúci kôš

Zodpovednosť za riešenie: Stará Turá

Vyriešený
meno
Odkaz pre starostu 16. marca 2015

Majitelia psíkov, ktorí chodia v tejto lokalite na prechádzky nemajú kde nechať odpad po svojich miláčikoch. Môže mesto osadiť kôš na konci obytnej časti ulice?

16. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kôš bude osadený Technickými službami Stará Turá ešte v tomto týždni.

Lívia Boorová, pracovník pre komunikáciu, Mestský úrad Stará Turá
17. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Kôš bol dnes pracovníkmi Technických služieb Stará Turá osadený pri železničnom moste v danej lokalite.

Lívia Boorová, Mesto Stará Turá

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.